torty weselne, gdzie ?

torty weselne, gdzie ?

Witam serdecznie. Który konsultant weselny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

eGall

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

dabuchus56

Posty: 5

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to niezmiernie rozsądne wynagrodzenie, albowiem doświadczony zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie wiecej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Strzała

Posty: 10

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

21gregorek

Posty: 13

 
Mam wrażenie, iż najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, iż będzie w stanie przygotować on bardzo zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

gregBard

Posty: 24

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Ponadto był w stanie znaleźć dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

arko1916

Posty: 22

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim wypadku.

andzelikk

Posty: 18

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 zł. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Sporo zależy od ich renomy.

Black_Riot

Posty: 11