Kto mi poleci dobrą firme hostingową

Kto mi poleci dobrą firme hostingową

Dzień dobry. Coraz częściej mam kłopoty z darmowym hostingiem, a w związku z tym zdecydowałem się wykupić jakiś hosting www.

Zastanawia mnie jedynie, jaki będzie dla mnie najlepszym wyjściem?

irecki67

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, jakie związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług sporo firm.

icee

Posty: 16

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania olbrzymich sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują olbrzymiego ruchu. W przeciwnym przypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

Wacław

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

phonik

Posty: 28

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do jakiego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na jakiej znajdowała się ta oferta. Okazało się to niezwykle mylące, bowiem w rzeczywistości hosting stoi na niezwykle wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

MBsmoke

Posty: 26

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyśmienitą ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 zł rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 złotych, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Aga-lloch

Posty: 14

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

gregBard

Posty: 21

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, ponieważ warto wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub bardzo wolne wczytywanie się stron internetowych.

vokalek

Posty: 25

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na jakich były stawiane.

pako723

Posty: 31

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże raduje się gigantycznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć olbrzymią liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego świetną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

MociMOC

Posty: 23