ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie warto ?

ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie warto ?

Zakupiłem samochód i zastanawiam się jak wyglądają terminy na rejestracje pojazdów. Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

ruszaj45

Posty: 1

 
W łatwy sposób można zbadać, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do jakiej auto ma być przerejestrowanej.

Grabow12

Posty: 3

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, niemniej jednak o sporo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent dostaniemy karę. Zaczyna się od 200 zł, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

ja2210

Posty: 14

 
Z tego, co wiem, jeżeli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc pln kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, niemniej jednak jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Ron

Posty: 13

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

robrotek

Posty: 2

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia wozu, bowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

090913123

Posty: 4

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a potem poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Miluśkooo2

Posty: 2