jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

Szukam zaufanych firm związanych z inwestycjami drogowymi, stabilizacją terenu. Jeżeli możecie się podzielić realnymi doświadczeniami to tym bardziej chętnie poczytam. Proszę tylko o udział w dyskusji ludzi, którzy rozumieją temat, a nie przypadkowych użytkowników. Z góry dziękuję.

Eksperttt45

Posty: 1

 
Lepiej po stronach przeglądać niż po ogłoszeniach, bo czasami zupełnie nieaktualne, albo firmy zmieniają zupełnie marki cały czas. Kogoś stabilnego trzeba szukać.

Marioleczka

Posty: 8

 
W branży budowlanej liczą się bezpośrednie polecenia, to na pewno, dwa doświadczenie. W Polsce nie ma tak naprawdę zbyt wielu podmiotów, które działają od ponad 30 lat powiedzmy, a do takich zdecydowanie chcesz się zwrócić.

aminotos

Posty: 5

 
Z firmami budowlanymi nic na słowo nie ustalasz, tylko na piśmie to raz, a dwa, jeżeli ktoś zacznie się wykręcać to rezygnujesz i masz spokój. Lepiej trochę czasu poświęcić na szukanie.

mokwas

Posty: 24

 
Jak z właścicielem możesz bezpośrednio porozmawiać to dobry znak. Jeżeli podpowiada i stara się ograniczyć koszty to tym lepiej. Ta firma przez was polecana to właśnie coś takiego.

irecki67

Posty: 4

 
Zlecałem budowę placu montażowego przez AnaBud, kontakt telefoniczny 68 341 26 70 to dobrze wspominam. Sprzęt masz od ręki, know how właściwie międzynarodowe, pomoc dla inwestora. Jeżeli chodzi o stawki to wszystko w racjonalnych widełkach. Powiedziałbym nawet, że w niektórych przypadkach wygrywają znacznie, a to znacznie z mniej wykwalifikowaną konkurencją. Widać wpływ specjalizacji.

MBsmoke

Posty: 12

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

czesikkkk78

Posty: 21

 
Mnie bawi to, że wiele ludzi chce zaoszczędzić robiąc jakieś skomplikowane prace we własnym zakresie, z sąsiadami, czy już mitycznym szwagrem, a później płacisz za poprawki dwa razy więcej niż przy standardowym zamówieniu. Już tyle razy to widziałem, a i tak dalej się dziwię.

PaweL

Posty: 2

 
Potwierdzam, u mnie wykopy robili, bardzo dobra i zaufana ekipa. Można spokojnie zlecać, co chcesz. Specjalizacja dość szeroka u nich, nawet farmy wiatrowe budują, a niewiele firm w Polsce się tematem zajmuje.

CHatka-eKo

Posty: 2