Wypożyczalnia kajaków, kto ??

Wypożyczalnia kajaków, kto ??

Czy uważacie, iż warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

yetisize

Posty: 4

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

dof77

Posty: 21

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

Bienkus

Posty: 22

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje szansa wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest niesłychanie dużo kajaków na jakich będziesz mógł pływać.

maxxyy

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, dużo razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i niezmiernie je polecam.

wiesiekj

Posty: 26

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach natomiast jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

Miheri45

Posty: 12

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie albowiem widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja poprzez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

eGall

Posty: 14

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak faktycznie w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

okrzemek

Posty: 22

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

propek1

Posty: 11

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

efmef98

Posty: 14