Serwis ploterów w Poznaniu

Serwis ploterów w Poznaniu

Ostatnio awarii uległ mój ploter marki HP. Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego czy może lepiej opłaca się oddać ploter do naprawy?

Bryzyt1

Posty: 12

 
Moim zdaniem nawet nie ma sensu zastanawiać się nad odpowiednim serwisem ploterów ponieważ serwis: http://ploter.info.pl jest najlepszym w całym Poznaniu. Korzystałem z wielu serwisów i jedynie ten w pełni profesjonalnie podszedł do naprawy i oprócz tego urządzenie naprawił bardzo szybko co dodatkowo zredukowało poniesione straty.

saradonin

Posty: 15

 
Usterki w ploterach naturalnie się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość często. Z doświadczenia wiem jednak, iż większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów rzeczywiście niewielkim kosztem.

cinto

Posty: 12

 
Usterki w ploterach oczywiście się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość często. Z doświadczenia wiem jednak, że większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów naprawdę niewielkim kosztem.

efmef98

Posty: 14

 
W swoim życiu niesłychanie wiele razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć byś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki albowiem masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

kobza84

Posty: 23

 
Masz niewątpliwie rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednak zastanowić czy naprawdę za ten fakt warto aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że zakup nowego plotera to duży wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

matek562

Posty: 12