jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Booss23

Posty: 1

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

56_@qwer

Posty: 12

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Nikuś23

Posty: 2

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

okrzemek

Posty: 22

 
Markę Naturikke polecam, bo kosmetyki stymulują na pewno odbudowę skóry, ale trzeba chwilę poczekać na wyniki. U mnie mniej więcej po 20-30 dniach skóra odżyła, zaczerwienienie wokół policzków praktycznie niewidoczne, zmarszczki na czole jakby mniejsze, cała twarz bardziej zrelaksowana. To kosmetyki dość nowoczesne, chwalone w niektórych branżowych czasopismach dla kobiet. W składzie nie ma żadnych sztucznych, chemicznych rzeczy i to nawet czuć w zapachu.

Klara323

Posty: 4

 
Też używam tych kosmetyków i mogę potwierdzić wszystko, o czym koleżanka wspomniała. O tyle dobrze, że na Allegro wszystko jest praktycznie, albo w popularnych drogeriach. Jak masz jakieś karty rabatowe, czy punkty to tym lepiej wyjdzie cenowo.

Aliner56

Posty: 3

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

adameczek2323

Posty: 4

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

saradonin

Posty: 6

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Klarka34

Posty: 2