Na Śląsku jest jakiś serwis klimatyzacji ?

Na Śląsku jest jakiś serwis klimatyzacji ?

Mam pytanie do osób, jakie instalowały sobie w domu klimatyzację, którą firmę na śląsku polecacie? Coś taniego, a dobrego :)

23_23_23

Posty: 8

 
Zamówiliśmy z mężem montaż klimatyzacji do biura, firma była ze śląska. Niezwykle dobrze wszystko nam zainstalowano. I w sumie dowiedzieliśmy się, że niesłychanie wiele zależy od prawidłowej instalacji. Niezwykle raduję się, że nie natknęliśmy się na jakiegoś pseudofachowca, o jakich tu mowa

mokwas

Posty: 21

 
U mnie poszło bardzo szybko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem zadowolony. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić wcześniej, żeby nie było niespodzianek.

HalskiPol

Posty: 13

 
Niczego sobie oferta klimatyzacji na śląsku https://ronter.pl. Nie powiem bo jest bardzo duża ilość takich usługodawców, ale oni działają na rynku od dłuższego już czasu. Też będę musiał wybrać usługodawcę i wybiorę tego, bo jest do świadczony. Znajomi korzystali i są bardzo zadowoleni :)

sliwa404

Posty: 20

 
Dzięki za pomoc, fajnie bo udzielili mi już przez telefon informacji, która mnie uspokoiła. Jestem umówiony na serwis klimatyzacji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o śląsk to rzeczywiście jest jakaś posucha w fachowcach od tych spraw. Albo ja nie trafiłem wcześniej na nikogo konkretnego.

Fajae

Posty: 23

 
Lepiej skorzystać z jakiegoś fachowego serwisu klimatyzacji na śląsku i dopytać. Jak przyjedzie ci do domu instalator to dopasuje projekt pod konkretne potrzeby. Warto zamówić usługę. Osobiście nie uważam klimatyzatorów przenośnych, jak już to tylko porządny montaż klimatyzacji w domu. Chyba nie wychodzi dużo drożej.

Trener

Posty: 18