Kotły z podajnikiem Heiztechnik, proszę o pomoc

Kotły z podajnikiem Heiztechnik, proszę o pomoc

Witam. Co brać pod uwagę, wybierają do swojego systemu grzewczego rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece? Czy w sklepie pomogą mi dokonać wyboru?

Kaazz

Posty: 9

 
Mam akurat 6-sekcyjne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wybrałem je choćby z tego względu, że posiada on dwa grzybki, które pozwalają nam na odciąć układ mieszacza od belek rozdzielacza. Czasami taka funkcja jest dla nas bardzo przydatna.

irek1981

Posty: 21

 
Dostępne w sklepie głowice termostatyczne Schlosser mają sześciostopniowe pokrętło. Żeby nagrzać w pokoju wystarczy ustawić głowicę na numer „2”. W zimne wieczory optymalna jest natomiast „4”.

klucznik34

Posty: 12

 
W skład pakietu MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich poza podgrzewaczem wchodzi również kocioł gazowy, który jest odpowiedzialny za ogrzewanie wody. W dodatku dzięki uchwytom możemy zamontować go na ścianie.

dof77

Posty: 22

 
Niedowiarkom powiem tylko to, iż w mieszkaniu wykorzystuję pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, który jest moim drugim zestawem, z którego zarówno byłem zaspokojony. W tych urządzeniach cenię w szczególności energooszczędność i gigantyczną wytrzymałość.

CzarnyBlant

Posty: 13

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Objętość wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

nemiasty

Posty: 22

 
Tradycyjne głowice termostatyczne Schlosser bez obaw możesz stosować w grzejnikach pomiędzy innymi Kermi, Manaut czy Purmo. Dysponują one wbudowane czujniki cieczowe, a w jeżeli chodzi o nakrętki gwintowe, to zamontowane są w nich gwinty M 30 x 1,5, czyli te, jakie stosuje się w większości kaloryferów.

sgemino

Posty: 13

 
Jak dla mnie głowice termostatyczne Schlosser idealnie nadają się do montowania w miejscach publicznych. W przeciwieństwie bowiem do innych głowic, te nie tylko pasują do wielu rodzajów grzejników, to w dodatku nie brudzą się szybko i łatwo się je czyści.

Limer333

Posty: 20

 
Ja zastosowałem rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece w łazience. Na początku obawialiśmy się tego, że para, która będzie unosiła się w łazience doprowadzi do pojawienia się na ścianach wilgoci. Do tej pory nic złego się nie dzieje, a nie ukrywam, że podłogówkę zakładaliśmy już kilka lat temu.

gregBard

Posty: 9

 
Tanie głowice termostatyczne Schlosser są w sprzedaży w sklepie http://sklepekogrzanie.pl/glowica-termostatyczna-schlosser-diamant-invest-duplikat-1.html.

Franuś34

Posty: 22