Rury kominowe Mkżary, poszukuję !!

Rury kominowe Mkżary, poszukuję !!

Witam. Może znacie jakiś rozsądny cenowo sklep, bowiem potrzebuję rurę pex do podłogówki? Jak coś to piszcie. Pod kątem trwałości to chyba najlepsze rozwiązanie. Tak się dowiadywałem. Liczę na jakąś pomoc :D

serumP007

Posty: 11

 
Mnie też potrzebny jakościowy system kominowy. Wybiorę rury kominowe Mkżary, bo to naprawdę dobry producent. Konstrukcja ze stali nierdzewnej będzie trwała. U mnie będzie paliwo stałe, ale jak z czasem wymienię na gazowy kocioł to też będzie dobrze.

amrmas22

Posty: 12

 
Ja osobiście mam zawory do grzejników invena i popieram wybór. Propozycja padła od doświadczonego wykonawcy, więc z góry wiedziałem, że będzie dobrze :) Poza tym to niedrogi wybór, który polecam każdemu. Zawory są ważne w instalacji grzewczej – pamiętajcie o tym.

MBsmoke

Posty: 15

 
Też mnóstwo dobrego słyszałem o grzejnikach łazienkowych radeco. W sumie to taka czołowa marka. Rozglądałem się za czymś tańszym, lecz chyba jednakże wolę dołożyć te parę zł i mieć pewność, iż będzie na lata. W sumie w łazience tak samo jak w salonie warto mieć jakościowy grzejnik :) Jak dla mnie w reszcie pomieszczeń ciepło być nie musi.

Watuniaa

Posty: 13

 
Osobiście mam ten model http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-22-600x500-stelrad-duplikat-1.html. Lecz ogólnie to grzejniki łazienkowe radeco to grzejniki dobrej klasy. Pod względem designu niesłychanie okej. Można wybrać w wersji chromowanej. Polecam.

giena1977a

Posty: 18

 
Jak zmieniać to tylko na kotły kondensacyjne. Doradzam z zamkniętą komorą, więcej oszczędności no i oczywiście bezpieczniej. Te grubo ponad 3 tysiące trzeba dać. Poniżej tej kwoty można znaleźć, ale są to podróby tzw. urządzenia kondensujące.

Bezi22

Posty: 13

 
Też podpowiem tym, którzy mają dylemat :) Rurę pex do podłogówki wybrałem, bo dużo dobrego czytałem i mówili mi. Nie wierzyłem, że montaż instalacji może być tak prosty. A jednak:) Cieszę się tym bardziej, że udało mi się zaoszczędzić na ekipie montażowej.

kLIMERRRR5

Posty: 17

 
Widziałam grzejniki ozdobne stelrad w kolorze. Taki właśnie czarny model przydałby mi się do salonu. Taki grzejnik to świetny akcent przy kolorze ścian, jaki teraz mam. W sumie kolor jest droższy, ale chyba właśnie na taki się zdecydujemy. Pod kątem cen wiem, że różne są w sklepach. A pod kątem technicznym mąż mówi, że to dobra marka :)

babyNON

Posty: 10

 
Mnie też konieczny jakościowy system kominowy. Wybiorę rury kominowe Mkżary, bowiem to faktycznie dobry producent. Konstrukcja ze stali nierdzewnej będzie trwała. U mnie będzie paliwo stałe, niemniej jednak jak z nieraz wymienię na gazowy kocioł to też będzie dobrze.

labuh

Posty: 8