Zestaw kominkowy z Krakowa, kogo polecicie?

Zestaw kominkowy z Krakowa, kogo polecicie?

Witam :) Planuję konkretne zmiany w domu. Szukam sprawdzonych przez was ofert sklepów z kominkami w Krakowie. Dziękują za pomoc.

czertwin

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o kraków to powiem szczerze, że miałem kłopot w znalezieniu fachowca do regulacji DGP. Z kominkami jest tak, że jak ci od początku nie zrobią dobrze instalacji to później są same kłopoty.

frunter45

Posty: 9

 
Skoro można się edukować w tej kwestii po co płacić :) Jest dużo ofert tanich kominków w Krakowie, jak ma służyć tylko kwestii dekoracyjnej, nie ma co innym nabijać kieszeni. Ja zamontowałem u siebie kominek sam, a korzystałem z poradników na stronie producenta, chyba najlepsza opcja. Poza tym dużo taniej, hehehe.

efmef98

Posty: 14

 
Bardzo w porządku fachowcy. U mnie nie było prosto, żeby zrobić taką instalację grzewczą, a oni wykazali się naprawdę niesamowitą wiedzą i pomysłowością. Jeśli zależy wam na profesjonalnym montażu kominków w Krakowie, to ich szczerze polecam. Poza tym w sklepie jest wszystko, co potrzebne i we wcale niewygórowanych cenach. Pozdrawiam

HalskiPol

Posty: 7

 
To naprawdę tanie kominki w Krakowie. Mam porównanie, bo w tamtym roku zakładaliśmy instalację u siebie. Widać, że duży wybór, fajnie, że są dokładne opisy. Mają też sporo promocji, można zaoszczędzić nawet spore kwoty :) Warto zapoznać się z ich ofertą.

kryzys

Posty: 18

 
Mają porządne kominki w Krakowie. Znam tę firmę, bo siedzę w branży od lat, dlatego polecam wszystkim, którzy nie są zdecydowani. Poza tym mają też czasami wyborne promocje na produkty, jakie im nie zeszły, jak wszędzie i wówczas jeszcze parę dodatkowych zł zawsze można zaoszczędzić. Polecam i pozdrawiam.

Morchepl

Posty: 15

 
Ja kupowałem tutaj http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Udało mi się zrobić bardzo atrakcyjny cenowo zakup kominka w Krakowie. Nie dajcie się nabrać, że tani kominek jest zły. Pozdrawiam.

klakierr

Posty: 12

 
Dzięki za pomoc. Dobrze wiedzieć z jakim usługodawcą mamy do czynienia. Mam już kilka adresów sklepów z kominkami w Krakowie, więc będę już też mieć orientację co do cen i marek produktów, które polecacie. Dziękuję bardzo, pomoc się przyda, pozdrawiam.

Szczery666

Posty: 12

 
Korzystałem z usług montażu kominków w Krakowie i jestem zadowolony. Miałem ochotę robić wszystko sam, sporo się poedukowałem w tej kwestii :) ale nie ryzykowałem. U mnie chodziło o całą instalację grzewczą, więc lepiej było nie szukać samodzielnych rozwiązań. Ogólnie zwykły kominek można zamontować samemu, instalacji nie. Za duże ryzyko:)

ciopix

Posty: 13