gry online, jaki portal ?

gry online, jaki portal ?

Poszukuje fajnej stronki z grami online. Kiedyś grałam w sudoku przez internet, ale nie mogę teraz znaleźć żadnej stronki, na której można grać za darmo. Wszędzie wymagają opłat. Polecicie mi coś?

Mnert67

Posty: 4

 
No hej. Dużo jest stron internetowych, gdzie znajdziesz gry online. Wpisz sobie w google i na pewno coś znajdziesz, poleciłbym Ci stronkę, ale wiem, że Ci się nie spodoba.

szulmar

Posty: 3

 
My gramy z całą rodzinką, lecz w tradycyjne gry. Jest to najczęściej chińczyk lub jakieś inne. Myślicie, że są darmowe gry online, gdzie będziemy mogli zagrać całą naszą rodzinką?

sgemino

Posty: 8

 
Dużo darmowych gier dla dzieci możecie odnaleźć tutaj https://ogramy.pl. Naprawdę jest ogromny wybór, dla dziewczynek i dla chłopców.

MBsmoke

Posty: 26

 
Ja swojemu synowi pozwalam grać tylko przy mnie w gry online i jest to tylko godzinka dziennie. Sporo gier, jakich można odszukać w internecie jest o zabijaniu.

Posty: 4

 
Wiele jest stron w internecie z darmowymi grami online. Musisz poszukać czegoś dla siebie. Ja uwielbiam grać w gry logiczne.

pawel253

Posty: 2

 
Ja cały czas gram w gry za darmo, w których trzeba dopasowywać ubrania. Zdecydowanie jest to gra tylko dla dziewczynek.

TomekK

Posty: 12

 
Bardzo fajna stronkę podałaś, polecę ją mojej córce. Często marudzi, że więce darmowych gier online jest dla chłopców na stronie, z której ona korzysta.

boysss12

Posty: 15