Pokój zagadek na Śląsku, gdzie ?

Pokój zagadek na Śląsku, gdzie ?

Hej, ktoś słyszał o escape the room, gdzie można pobawić się w ten sposób. Podobno jest ekstra.

MBsmoke

Posty: 8

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasem nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

malajka6

Posty: 18

 
To jest adres strony do pokoju zagadek na śląsku http://www.openthedoor.net.pl. Świetna sprawa, sam byłem i wrażenia są ekstra, ale nie będę opowiadał:) Jest wybór pomiędzy kilkoma pokojami.

TomekK

Posty: 12

 
Nie wierzę, że i u nas jest już escape the room na śląsku. Koniecznie muszę tam pojechać i polecam wszystkim. Kumpela opowiadała jak była gdzieś za granicą i nieźle się bawiła. Zaraz rezerwują bileciki.

Gosienka54

Posty: 16

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam zamiar wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

kobza84

Posty: 23

 
Ja muszę się przyznać, że się bałam. Jakbym była sama w real life escape game to z całą pewnością zakończyłabym grę przed końcem. W którymś momencie zabrakło nam już pomysłów, a …........ nie chcę zdradzać, ale polecam.

nemiasty

Posty: 22