uprawnienia budowlane, firma??

uprawnienia budowlane, firma??

Dzień dobry, właśnie jestem na etapie przygotowywania się do egzaminu na uprawnienia budowlane. Czy jesteście w stanie polecić mi specjalny program do nauki?

Krzychoo

Posty: 1

 
Ja na szczęście egzaminy na uprawnienia budowlane mam za sobą. Jednak one nie były niczym strasznym. Gorzej denerwowałem się, jak nie mogłem znaleźć podstawowych zagadnień.

Aga-lloch

Posty: 9

 
Ja program do nauki wykupywałem z tej strony internetowej https://uprawnienia-budowlane.pl. Uprawnienia budowlane już mam, więc jestem im bardzo wdzięczny za tak ogromną dawkę wiedzy. Dodatkowo polecam zakupić akta prawne, które również trzeba umieć na egzaminie.

alibuś34

Posty: 12

 
Witam, ja również przechodziłem to samo co ty, w ostatnim czasie. Również nie wiedziałem skąd brać wszystkie zagadnienia. Kolega polecił mi fajny program, który zawiera kilka tysięcy pytań na uprawnienia budowlane.

Nikuś23

Posty: 3

 
Każdy egzamin wymaga od nas poświęcenia dużej ilości czasu. Jeśli się odpowiednio przygotujesz egzamin na uprawnienia budowlane zaliczysz celująco.

namok

Posty: 2

 
Musisz poświęcić mnóstwo czasu, aby za pierwszym razem zaliczyć egzamin pisemny i ustny. Ja do uprawnień budowlanych przygotowywałem się około 3 miesiące przed planowanym terminem sesji.

Jasio234

Posty: 4