Kolczyki celebrytka, sprawdzony sklep ?

Kolczyki celebrytka, sprawdzony sklep ?

Macie jakiś pomysł na kolczyki celebrytka? W sumie to niewiele mam takich ozdób, ale bardzo mi się podobają. Nigdy nie robiłam jednak zakupów online, więc mam spore obawy. Jeśli możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce, to bardzo wam z góry dziękuję.

Serduszko4

Posty: 16

 
Fajny sklep, bez dwóch zdań najlepszy z jakim ostatnio miałam okazję się spotkać. Od razu widać, że to profesjonalnie prowadzony sklep z biżuterią srebrną, a srebro dobrej jakości. Szczerze to nawet ceny mają w miarę znośne:)

serumP007

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenie z zakupami online to jest nikłe. Nie mam zaufania, a rzeczywiście w sieci można znaleźć całkiem inne kolczyki celebrytki niż są w naszych galeriach. O to chodzi, by się przemóc, może do proponowanego przez was sklepu uda mi się spróbować;)

pawel253

Posty: 10

 
Normalnie nie robię zakupów biżuterii online, niemniej jednak w przypadku tego sklepu jest inaczej. Korzystam z jego oferty już od bardzo dawna, pierwszy raz nabyłam chyba coś córce z biżuterii gwiazd, więc zaufanie już mam, bowiem kolejne zakupy też były udane. W wielu przypadkach można otrzymać u nich zdecydowanie taniej niż w tradycyjnych sklepach z biżuterią.

brudasek67

Posty: 20

 
Tak też polecam sklep, bo można się tam pokusić o sporo fajnych cacuszek. Ceny nawet w miarę. To sklep z biżuterią srebrną, która po pierwsze jest najlepszej jakości i akurat tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam okazję zrobić w nim kilkukrotnie zakupy, więc wiem co wam polecam. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 18

 
W tym sklepie można robić bezpieczne zakupy. Nie ma żadnych obaw, oferta biżuterii po prostu mega śliczna. Najniezwyklej podobają mi się srebrne bransoletki http://www.valerio.pl/bransoletki-c-16.html.

Lupusx

Posty: 12

 
Ja też uważam tę całą biżuterię gwiazd za trochę wymuszoną. Samemu też jesteśmy w stanie wybrać coś dla siebie oryginalnego i wcale nie musimy korzystać z podpowiedzi kobiet sukcesu:)

giena1977a

Posty: 22

 
W tym sklepie mają przepiękne srebrne bransoletki. Jestem pod wrażeniem zwłaszcza jeśli chodzi o kolekcję celebrytka. W ogóle jeśli chodzi o bransoletki to mam na ich punkcie bzika. Mogę nie mieć kolczyków, pierścionków, ale bransoletka to dla mnie podstawa.

Fajae

Posty: 24