Pierścionki zaręczynowe - gdzie kupić

Pierścionki zaręczynowe - gdzie kupić

Chętnie kupię obrączki ślubne z białego złota. Mam do wydania mniej więcej 4000 złotych na podobną przyjemność :) Przeglądam sklepy jubilerskie, ale jakoś nie mogę znaleźć tego czegoś. Macie namiary na ciekawe obrączki ślubne?

beata77

Posty: 16

 
Jeżeli chcesz zrobić dobry uczynek, a jednocześnie uzyskać ciekawą biżuterię to polecam zainteresować się zestawem „Kluczyki do Szczęścia” od marki Savicki. Po zakupie biżuterii zysk idzie na fundacje rodzin adopcyjnych. Jakość zawieszek jest znakomita, ponieważ pochodzą bezpośrednio od producenta.

GF6

Posty: 17

 
Na początek kup dziewczynie drobny element biżuterii konkretnej marki, np. kluczyk do szczęścia od savicki.pl (mój ostatni prezent zrobiony żonie) i przekonaj się, czy polubi konkretny styl. Jeżeli tak to możesz później zainwestować w poważniejsze kolekcje. Markę Savicki znam, bo mój ojciec ma również sklep jubilerski (mały) i wzoruje się w dużym stopniu na wytyczanych przez nich standardach. To jest jedna z niewielu firm, która daje na biżuterię wieczystą gwarancję jakości.

lalunik

Posty: 17

 
Często lepszym rozwiązaniem jest odwzorowanie projektu ulubionego pierścionka kobiety na pierścionek zaręczynowy, tylko znacznie wyższej jakości. U mnie takie działanie się akurat mocno sprawdziło. Jubiler mocno mi pomógł.

eleganTT

Posty: 15

 
Często warto kupić pierścionek w jednym miejscu i poprosić o ewentualny rabat przy zakupie obrączek ślubnych. Wiele salonów jubilerskich daje właśnie takie serie, przeceny. Porozglądaj się na rynku, a może akurat trafisz.

yetisize

Posty: 17

 
Dobrze, jeżeli pierścionek zaręczynowy, późniejsza obrączka współgra z innymi zestawami biżuterii. Musisz koniecznie przejrzeć dotychczasowe komplety biżuterii dziewczyny.

Yuri20

Posty: 18