podsłuch w telefonie, gdzie warto ?

podsłuch w telefonie, gdzie warto ?

Witam. Mam pytanie o podsłuch na telefon. Jak to w ogóle działa? Może ktoś wytłumaczyć? Konieczne mi takie oprogramowanie do telefonu dziecka. Jeżeli wiecie coś na ten temat, to z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

sgemino

Posty: 7

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką możliwość, bo nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeżeli chodzi o podsłuch na telefon, iż na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

Black_Riot

Posty: 11

 
Ja też planuję podsłuch w telefonie. Tyle, że mam obawy co do ceny. Nie wiem, czy dam radę finansowo. Podobno tania taka usługa nie jest. Jak coś więcej na ten temat możecie powiedzieć, to piszcie. Czy to w ogóle jest opłacalne na dłuższą metę. Czekam i dziękuję.

kombo87

Posty: 14

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, natomiast tak czy w przeciwnym razie, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyśmienite narzędzie, jeżeli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już bardzo dużo wiem na ten temat.

@_werty

Posty: 16

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Świetna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

Bezi22

Posty: 12

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, ale musisz aplikację zainstalować. Tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej możliwości. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

gregBard

Posty: 11

 
Z własnego doświadczenie polecam wyborne rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To szczególnie fajna rzecz, jak pragniesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

Akustyk4

Posty: 12

 
Ja umówiłam się z córką, że to dla jej dobra. Fakt, ma dopiero 12 lat. Pewnie gdy będzie miała więcej, zrezygnuje z takiej inwigilacji :) Na razie jestem zadowolona, ponieważ korzystam z lokalizacji telefonu. Czuję się bezpieczniej odkąd zainstalowaliśmy podsłuch w telefonie. Wiem, gdzie jest po szkole itd.

Lomartek67

Posty: 10